İSO
İnsan Kaynakları Yönetici Geliştirme Programı
10.05.2023 - 08.06.2023

İnovatif bakış açısı ile ortaya çıkan yeni iş modelleri, fikirler ve teknolojinin sağladığı fırsatlardan yararlanmak için İnsan Kaynaklarının kendini yeni yetenekler, yeni beceriler ve insanları gelecekte neyin üretken kılacağına dair konulara hazırlaması gerekmektedir. 
Yeni nesil trendleri kapsayacak şekilde hazırlanan bu sertifika programı, katılımcıların yöneticilik kabiliyetlerini geliştirmeyi ve liderlik vizyonuna değer katmayı hedeflemektedir.
Programda yeni nesil, vizyoner İK yöneticilerin yetiştirilmesi, değişen insan kaynakları süreçleri hakkında bilgi sahibi olunması, güncel uygulamalar ile katılımcıların farkındalıklarının arttırılması amaçlanmaktadır.
Program kapsamında değerli eğitmenlerimiz ve konuşmacılarımızla İK departmanlarını geleceğe nasıl hazırlamamız gerektiğini güncel, yerel ve global örnekler üzerinden konuşacağız. 
Eğitim programı online 13:30-16:30 arası oturumları ve sınıf içi gün boyu sürecek oturumlardan oluşmaktadır. Program 10 Mayıs Çarşamba günü başlayacak olup 08 Haziran Perşembe günü sona erecektir.

Eğitim programı sonunda katılım belgesi verilecektir. MBA Programımızın 9 eğitim başlığına katılan katılımcılarımız katılım belgesi hakkı kazanacaktır. Katılım belgeleri eğitim sonunda e-postayla gönderilecektir.
 

Adres : Online & İstanbul Sanayi Odası Odakule Binası

Eğitmenler

Lider Navigasyonu ve Yol haritası Mentörü, Stratejist Yeşim Şanal

I. Stratejik İnsan Kaynakları Planlaması - Sınıf İçi Eğitimi

Yeşim Şanal
Lider Navigasyonu ve Yol haritası Mentörü, Stratejist

Çok Uluslu şirketlerde 20 yıl pazarlama direktörü, satış direktörü, Genel müdür, Ülke Müdürü ve CMO pozisyonlarında Çalıştı, 10 yıl start-up’lar yaptı ve yönetti, 2010 yılından bu yana strateji yaklaşımıyla danışmanlık, koçluk ve mentorlük yapıyor. Uluslararası Konuşmacı.

Agile Koç , Proje Lideri, Öğretim Görevlisi Öğr. Gör. Onur Özcan

II. Çevik İK Pratikleri Online Eğitimi

Öğr. Gör. Onur Özcan
Agile Koç , Proje Lideri, Öğretim Görevlisi

Kariyerine 2005 yılında Garanti Bankası’nda Müşteri Temsilcisi olarak başladı. 2006 yılında Garanti Bankası Teftiş Kurulu’na bağlı Sahtecilik Tespit ve Engelleme birimine geçti. Bu birimde 4 yıl boyunca müşteri ve paydaş olarak pek çok yazılım projesine dahil oldu. 

Dahil olduğu projelerde edindiği tecrübeler sonrasında 2010 yılında Kıdemli İş Analisti olarak Garanti Teknoloji’ye geçiş yaptı. Garanti Teknoloji’de kredi değerlendirme, sahtecilik tespit/engelleme ve karar destek sistemleri projelerinde görev aldı. 

Ardından başta Denizbank olmak üzere Türkiye’deki pek çok banka ve finans kuruluşuna yazılım çözümleri üreten Intertech’e iş süreçleri yönetimi uygulamalarından sorumlu İş Analiz Takım Lideri olarak transfer oldu. Intertech’te Temel Bankacılık, İş Süreçleri Yönetimi, Mobil Bankacılık, Sosyal Medya Bankacılığı gibi alanlarda projelere katkı sağladı.

Bankacılık alanındaki tecrübelerini web teknolojileri ile harmanlamak için 2012 başında eBay’e (Gittigidiyor) İş Analiz Yöneticisi olarak transfer oldu. Aynı yıl çevik (agile) yaklaşımlarla ilgilenmeye başlayan Onur Özcan kısa sürede Professional Scrum Master sertifikasına sahip oldu. 

2014 yılında Vodafone ve yemeksepeti.com’un organizasyonel ve teknik çevikliğinin artırılması yönündeki dönüşüm projelerinde Çeviklik (Agile) Koçu ve danışmanı olarak görev aldı. Aynı yıl, Çevik Proje Yönetimi konulu tezi ile Yazılım Teknolojileri alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Onur Özcan, aynı yıl içerisinde Professional Scrum Product Owner ve Professional Scrum Developer sertifikalarına sahip oldu. 

2015 yılında Türk Telekom Çevik Stüdyo ekibine Çeviklik (Agile) Koçu olarak katıldı. Türk Telekom bünyesinde yüzlerce BT ve BT dışı alanlardaki profesyoneli çevik yaklaşımlarla ilgili eğitti ve pek çok projeye Çeviklik (Agile) Koçu olarak destek verdi.

Halen bağımsız danışman olarak İş Analizi, Yazılım Kalitesi & Testi ve Çevik (Agile) Yöntemler ile ilgili eğitimler vermekte ve Türkiye’deki pek çok kuruma yazılım geliştirme süreçlerinin iyileştirilmesi için yardımcı olmaktadır. Birlikte çalıştığı kurumlardan bazıları Türk Telekom, Tatilbudur.com, Hitit Computer Services, Innova, Argela, Pegasus Havayolları, Roche Diagnostics, Sebit, Hayat Varlık A.Ş., Yıldız Holding, Çelik Motor, ULAK Haberleşme A.Ş., STM, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş., Otomatica Otomasyon, Linktera, Cybernet, Paynet, Arena Bilgisayar, Bilyoner, Sodexo, Tofaş’tır.

Onur Özcan halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde çevik yaklaşımlar ve iş analizi ile ilgili yüksek lisans dersleri de yürütmektedir.
 

İK Proje Danışmanı ve Eğitmen İpek Aral

III. İşe Alım ve Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri - Sınıf İçi Eğitim

V. Kariyer ve Yetenek Yönetimi - Online Eğitim

İpek Aral
İK Proje Danışmanı ve Eğitmen

İlk, orta, lise öğrenimimi T.E.D. Ankara Koleji’nde tamamladı. Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü 1996 yılında bitirdi. İnsan kaynakları mesleğine 1998 yılında İstanbul’da, OBEY Yönetim Danışmanlık’ta başladı. Birçok işe yerleştirme ve yeniden şirket yapılandırma projelerinde görev aldı. 1999 yılında Migros Ticaret A.Ş. ile görev gereği Ankara’ya döndü, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi Migros ve Şok marketler işe alım ve mağaza açılış süreçlerini yürüttü, insan kaynakları sistemi kurulumu proje ekiplerinde aktif olarak çalıştı. İstanbul’da profesyonel olarak son görevi aldığı VESBO A.Ş.’de insan kaynakları sistemini sıfırdan kurdu, işletti, geliştirdi.

2009 yılında Türkiye’nin ilk kapsamlı İK bloğu Kaynağım İnsan’ı açtı. Kaynağım İnsan blogu ile 2010 yılı Altın Örümcek Web Ödülleri’nde İK Sitesi kategorisi ‘Halkın Seçimi’ ödülünü alırken, 2010 Blog Ödülleri’nde İş Dünyası blogları kategori 2.liğini kazandı. 
2009 yılında serbest insan kaynakları proje danışmanı ve eğitmen olarak çalışmaya başladı. 2011 yılında Aral Kaynağım İnsan Danışmanlık şirketini kurdu. Halen kendi işinin yanında 2020 yılında SCS Global’de İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Danışman Direktörü olarak proje bazlı çalışmalarını yürütmektedir.
PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) ve SHRM (Society For Human Resources Management) ve AOTS Japan (The Association for Overseas Technical Scholarship Japan) üyesidir.
 

Firma Yetkilisi Firma Yetkilisi

IV. Performans Yönetimi - Online Eğitimi

VII. Dijital İK - Online Eğitim

Firma Yetkilisi
Firma Yetkilisi

.

Eğitmen/Danışman/Kurucu Bnc Insight Emre Tuna Aydın

VI. Ücret ve Yan Haklar Eğitimi - Sınıf İçi Eğitim

Emre Tuna Aydın
Eğitmen/Danışman/Kurucu Bnc Insight

İstanbul Üniversitesi mezunu Emre Tuna Aydın, İşletme, Uluslararası İlişkiler ile Dış Ticaret lisans derecelerine; Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi yanında Uluslararası İşletme Yüksek Lisansına sahiptir. 
Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı. Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın Holding – Seat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm süreçlerinde 2 yıl kadar görev aldı.
Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında A.S. Watson'da, Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti.
2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk HR IT ve Veri projelerinin yönetiminde görev aldı. Veri Analitiği, İş Zekası, Finansal raporlama, ölçümleme ve Veri görselleştirme uzmanlık alanlarıdır.
2013 yılından beri Veri Analitiği, İş Zekası, Raporlama ve diğer alanlarda 500'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya farklı eğitim ve danışmanlıklar veren Emre Tuna Aydın, akademik ve profesyonel hayatına devam etmektedir. Bnc Insight ve HrAnalitik şirketi kurucusu olan Emre Tuna Aydın Sabancı Üniversitesi EDU, Türkiye Bankalar Birliği, Peryön gibi ulusal ve uluslararası bir çok alanda eğitimler vermekte ve bazı üniversitelerde Veri Analitiği alanında dersler  vermektedir.
 

Ekonomist Murat Yeşilyurt

VIII. İK'cılar için Finans ve Bütçe Yönetimi Eğitimi - Sınıf İçi Eğitim

Murat Yeşilyurt
Ekonomist

Mayıs 1975 Ünye doğumlu Murat Yeşilyurt, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi’nde
yüksek öğrenimine başladı. İktisat lisansını takiben İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde
İşletme Yüksek lisansını tamamladı ve Türk bankacılık sisteminde başlayan iş
yaşamında bankaların hazine birimlerinde ve finans şirketlerinde fon yöneticisi olarak
görev aldı.
Uzun yıllar içerisinde edinmiş olduğu finans tecrübesi kapsamında çalışmış olduğu
kurumlarda eğitimci kimliği de her zaman ön planda olmuştur. Bununla birlikte
ekonomi dergilerinde yayınlanan köşe yazıları ve makaleleri de bulunmaktadır. Kame
Danışmanlık kurucu ortağı ve Türk bankacılık sektörü ve reel sektörde ekonomi ve
strateji geliştirme danışmanı ve eğitmen olarak profesyonel hayatına devam
etmektedir. ’’Dünya ve Türkiye’de Altın ve Altın Bankacılığı’’ isimli bir eğitim kitabı
bulunmaktadır. Murat Yeşilyurt bir kız çocuk babasıdır.

Kurumsal Akademi ve İnsan Kaynakları Danışmanı Erkan Dündar

IX. Öğrenme ve Gelişim - Online Eğitimi

Erkan Dündar
Kurumsal Akademi ve İnsan Kaynakları Danışmanı

1973 İzmir doğumludur. 1996 yılında  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur.

1996-1999 İş yaşamına, Yapı ve Kredi Bankası Eğitim Departmanında başlayan Erkan Dündar, burada kültürel değişim projeleri, eğitim ve gelişim tasarımı ve Türkiye’nin ilk bilgisayar destekli eğitim (CBT) projelerinde yer almıştır.

1999 -2007  yılları arasında  Doğuş Grubu’nun İnsan Kaynakları şirketi olan Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi A.Ş  ve yine aynı grubun Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde Eğitim Yönetmeni olarak çalıştı.   Garanti Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB)nin e öğrenme projelerine liderlik yaptı.  Garanti Bankası kariyer ve yetenek gelişim projesinde görev aldı. Ayrıca  Garanti Eğitim Merkezi süreç ve altyapısının revizyonunu gerçekleştirdi. 

 2007-2012   yılları arasında  holding eğitim müdürü olarak,  Yıldız Holding’e bağlı 65 şirketin eğitim ve gelişim faaliyetlerini düzenleyen Holding Eğitim Departmanını kurdu.  Bu görevinde eğitim süreçleri, katalog eğitimleri, liderlik modeli ve bu modele dayalı liderlik programları, mentorluk sistemleri, iç eğitmenlik sistemleri, uzaktan eğitim altyapısı, ihtiyaç analizi ve ölçme değerlendirme sistemlerini hayata geçirdi  

2012-2014    yıllarında Yıldız Holding’in 4 farklı satış  şirketinin  birleşmesi sonrası kurulan Horizon Pazarlama’da  görev aldı.    Bu süreçteki değişim yönetimi ve eğitim sistemi çalışmaları ile 2014 yılında Brandon Hall Excellence Awards’da 5 farklı kategoride ödüller aldı.

2014-2016  yıllarında Türkiye ve 5 farklı ülkedeki toplam 14 satış şirketinin eğitim gelişim ve organizasyonel gelişim  projelerinden sorumlu Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı Satış Kabiliyetleri Geliştirme Direktörü olarak görev aldı. 

Erkan Dündar CTI Co-Active Coaching koçluk sertifikasına sahiptir.  

2016 yılından bu yana kurumlara, kurumsal akademi danışmanlığı, insan kaynakları sistemleri danışmanlığı, kurumsal davranış modelleme ve el kitaplarının yazımı, kurumsal eğitim program tasarımı, strateji çalıştayları, iç eğitmenlik sistemleri  konusunda danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

ATD ve TEGEP adlı eğitim gelişim derneklerine üyedir.

Çalışan Bağlılığı Uzmanı, Profesyonel Koç Bertay Fişekçi

X. Çalışan Bağlılığı ve İş Veren Markası - Online Eğitimi

Bertay Fişekçi
Çalışan Bağlılığı Uzmanı, Profesyonel Koç


Bertay Fişekçi 1995 İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunudur. 23 yıl boyunca Tıbbi cihazlar sektöründe, sektörün en büyük üç global şirketinde (Siemens AG, Philips Healthcare, General Electric Healthcare) çok farklı görevler üstlenmiş, başarılı bir kariyer öyküsü yaratmıştır. Kariyeri boyunca Almanya’da 5 yıl yaşamış, Global ürün müdürlüğü, Türkiye iş geliştirme müdürlüğü, satış müdürlüğü, distribütör yöneticiliği gibi farklı görevlerde bulunmuştur. 


Son yıllarda topluluğa karşı konuşma ve çalışan bağlılığı konusuna odaklanan Bertay Fişekçi, 2019 yılının Eylül ayında kurumsal hayattan ayrılarak bu konular üzerine odaklandığı şirketini kurmuştur. Çalışan Bağlılığı uzmanı olan Bertay Fişekçi, şirketlerdeki çalışanların bağlılığını arttıran Engage and Grow programının uygulayıcılarından biridir ve her hafta bu konuda bir blog yazısı ile Türkçe içerik yaratmaktadır. (www.bertayfisekci.com/blog) 

Bertay Fişekçi son 6 ay içinde Teva İlaç, Professional Women Network Derneği, Raicam Hidrolik, Aymaksan ve Yapraksan firmalarında çalışan bağlılığı programları yürütmüş ve başarılı sonuçlar almıştır.

Bertay Fişekçi aynı zamanda Engage and Grow firmasının Global Operasyon Müdürü olarak 50 ülkede 300’den fazla koç ile çalışan bağlılığı konusunda birlikte çalışmakta ve deneyim paylaşmaktadır.

Bertay Fişekçi temel eğitimini tamamlamış ve profesyonel koç unvanı kazanmıştır, şu anda ICF onay sürecinde eğitimini devam ettirmektedir. Koçluk alanında kariyerlerinin ortasında yollarını arayan çalışanlara yardımcı olmayı planlamaktadır. 

Çalışan Bağlılığı programı ile şirketlerini kültür dönüşümüne destek veren Bertay Fişekçi, şirketilerin ve ekonominin bağlı çalışanların omuzlarında yükseleceğinin bilincinde olarak bu konuda bir “hareket” başlatılması gerektiğini düşünmektedir ve bu konudaki çabalara destek vermektedir.  
 

Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişi, İstanbul Bölge Adliye Kurulu/ İş Hukuku Bilirkişi Mehmet Emre Diken

XI. İş Hukuku ve İşçi-İşveren İlişkileri - Online Eğitimi

Mehmet Emre Diken
Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişi, İstanbul Bölge Adliye Kurulu/ İş Hukuku Bilirkişi

1985 yılında Ankara doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. İyi derecede İngilizce bilen Mehmet Emre DİKEN, Kamu Personeli Seçme Sınavı A Grubunda Türkiye 19 unculuğu derecesi elde etti. 20 yakın Kurumun müfettişlik ve uzmanlık yazılı sınavlarını derece ile kazandı. Çalışma hayatına ilk olarak 2008 yılında Ziraat Bankası Mali Tahlil Daire Başkanlığında uzman yardımcı olarak göreve başladı. 2010 yılında Bankadaki görevinden istifa ederek yazılı ve sözlü sınavını kazandığı BOTAŞ Genel Müdürlüğü Finansman Daire Başkalığında Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya devam etti. Buradaki görevinden de istifa eden DİKEN, 2010 yılında yazılı ve sözlü sınavında başarı göstererek Sosyal Güvenlik Kurumunda müfettiş yardımcısı olmaya hak kazandı. Yetki ve yeterlilik sınavlarında başarı göstererek Müfettiş olarak atandı. 12 yıldır müfettişlik mesleğini sürdüren DİKEN alanında birçok bilimsel makale yayınladı. Müfettişlik mesleği ile birlikte İstanbul Bölge Adliye Kurulunda halen işçi işveren Uyuşmazlıklarından doğan davalarda bilirkişi olarak görev yapmaktadır. 

Program
10 May

I. Stratejik İnsan Kaynakları Planlaması - Sınıf İçi Eğitimi

10.05.2023, 09:30-16:30

Eğitmen: Yeşim Şanal,  Lider Navigasyonu ve Yol haritası Mentörü, Stratejist 

•    Şirketin gelecek vizyonuna giden yol haritasının hazırlanması
•    İnsan kaynaklarının kullanacağı yöntemin tanımlanması
•    Yol haritasının uygulaması için örnek çalışma
 

11 May

II. Çevik İK Pratikleri Online Eğitimi

11.05.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: Öğr. Gör. Onur Özcan, Agile Koç , Proje Lideri, Öğretim Görevlisi

17 May

III. İşe Alım ve Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri - Sınıf İçi Eğitim

17.05.2023, 09:30-16:30

Eğitmen: İpek Aral ,  İK Proje Danışmanı ve Eğitmen 

 • Seçme Yerleştirme Sürecinin 5 Temel Kuralı
 • Yetenek Kazanım Süreci
  • Yetenekli İnsan Kimdir?
  • İş ilanı
  • Özgeçmiş
  • İş görüşmesi Türleri ve Araçları
  • Mülakat Sürecinde Püf Noktalar
 • İş Görüşmesinde Dikkat Edilecek 10 Konu
 • İş Görüşmesinde Kullanılan Soru Türleri ve Soru Örnekleri
18 May

IV. Performans Yönetimi - Online Eğitimi

18.05.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: Firma Yetkilisi, Firma Yetkilisi

 • Kavramlar
 • Performans Yönetimi Nedir, Aşamaları
 • Kurumsal Performans Yönetimi
 • Bölüm / Süreç Performans Yönetimi
 • Çalışan Performans Yönetimi
  • Neden performans değerlendirme yapıyoruz?
  • Tarihçesi
 • Performans Değerlendirme Sisteminin Unsurları
 • Hedefler
 • Yetkinlikler
 • Geri Bildirim 
 • Çalışan Performansı Ölçerken Yapılan Hatalar
 • Performans Değerlendirme Sistemi’nin Etkilediği Diğer İK Fonksiyonları
24 May

V. Kariyer ve Yetenek Yönetimi - Online Eğitim

24.05.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: İpek Aral ,  İK Proje Danışmanı ve Eğitmen 

 • Kariyer Yönetimi Nedir?
 • Kurum yetkinlik ve yeterlilik kavramlarının oluşturulması
 • Performans ve kariyer arasındaki ilişki
 • Performans verilerini kariyer sisteminde nasıl kullanalım?
 • Kariyer yolunun sorumluluğu kimde?
 • Dikey ve yatay kariyer kanallarının yapılandırılması
 • Yetenek Yönetimi
 • Yetenek nedir?
 • Yetenek yönetimi nedir?
 • Yetenek yönetiminin gelişimi
 • Yetenek yönetiminin faydaları ve zorlukları nelerdir?
 • Sistemin kilit noktaları
 • Yetenek yönetimi modelleri
 • Potansiyel nedir? Nasıl belirlenir?
 • Yetenek yönetiminde çalışanların sınıflandırılması-9 box
 • Sistemin çalışması için gerekli altyapılar nelerdir?
 • Yetenek yönetiminden kim sorumludur?
 • Şirketim yetenek yönetimi modeline geçmeye hazır mı?
25 May

VI. Ücret ve Yan Haklar Eğitimi - Sınıf İçi Eğitim

25.05.2023, 09:30-16:30

Eğitmen: Emre Tuna Aydın, Eğitmen/Danışman/Kurucu Bnc Insight

 • Ücret Kavramı ve Uygulama Örnekler
 • Yan Hakların Yönetimi
 •  “Ücretlendirme İletişimi”
 • Baz Ücret, Kısa Vadeli Ücret dengesi nasıl kurulmalı?
 • Toplam Ödül Yönetimi bakış açısı ve uygulama örnekler
 • Yan menfaatlerin toplam ödül yönetimindeki rolü
 • Ücret Yönetimi Ana Süreçleri Nasıl İşler?
 • Global Piyasada Yeni Yaklaşımlar Nasıl?
 • Ücret araştırmalarının yorumlanması
 • OECD, IMF ve diğer uluslararası kuruluşların ücret raporları nasıl okunmalı?
 • Şirketiniz İçin Hangisi Daha Uygun? Nasıl Anlarız?
 • - Performans Bazlı Ücretlendirme mi, Pozisyon Bazlı Ücretlendirme mi,
 • Kişi Bazlı Ücretlendirme mi?
 • Gelir Paketlerinin Oluşturulmasında Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 • Prim Metodolojileri Neler?
 • - Satış Ekipleri İçin Prim Metodolojileri
 • Toplam Gelir Paketi Nasıl Oluşturulmalı?
 • Grade Hesaplamaları
 • Y Kuşağının Yan Haklardan Beklentileri Neler?
 • Ücret ve Yan Hakların Bütçelenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar Hangileri?
 • Ücretlendirmede PIR Yönetimi Örneği
 • Yıllık ücret artışı örneği
29 May

VII. Dijital İK - Online Eğitim

29.05.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: Firma Yetkilisi,  Firma Yetkilisi 

31 May

VIII. İK'cılar için Finans ve Bütçe Yönetimi Eğitimi - Sınıf İçi Eğitim

31.05.2023, 09:30-16:30

Eğitmen: Murat Yeşilyurt, Ekonomist

•    Finansal İşlemlerden Uzak Olanlar İçin, Finansal Piyasalar, İşleyişleri, Ürünleri, Finansal Yönetimin Önemi ve İşletmeler Açısından Değerlendirilmesi
•    Finansal Yönetim ve Başta Bütçe Olmak Üzere Finansal Tabloların Yönetim Açısından Önemi ve Finansal Planlamanın İşleyişi 
 

1 Haz

IX. Öğrenme ve Gelişim - Online Eğitimi

01.06.2023, 09:30-12:30

Eğitmen: Erkan Dündar,  Kurumsal Akademi ve İnsan Kaynakları Danışmanı 

 • Öğrenme ve Gelişim Yönetimi Birimlerinin Kurgusu
 • Yetişkin Eğitimi’nin temel farklılıkları
 • İhtiyaç Analizi Çalışmaları
 • Eğitim Tasarımı modellerinden örnekler
 • Eğitim Verimliliğinin Ölçülmesi
 • Eğitim Yönetim Sistemleri (LMS ve App’lerden Örnekler)
 • Eğitim Verimliliğinin Ölçülmesi
 • Eğitim Bütçesi Oluşturulması
7 Haz

X. Çalışan Bağlılığı ve İş Veren Markası - Online Eğitimi

07.06.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: Bertay Fişekçi, Çalışan Bağlılığı Uzmanı, Profesyonel Koç

8 Haz

XI. İş Hukuku ve İşçi-İşveren İlişkileri - Online Eğitimi

08.06.2023, 13:30 - 16:30

Eğitmen: Mehmet Emre Diken,  Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişi, İstanbul Bölge Adliye Kurulu/ İş Hukuku Bilirkişi 

Bitiş
Etkinlik Bilgileri

Tarih: 10 Mayıs - 08 Haziran 2023
Saat: 09:30-12:30 (Online) & 09:30-16:30 (Odakule Eğitimleri)
Eğitim Yeri: Online – Zoom Webinar & Odakule Tünel Eğitim Salonu

Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde, eğitim öncesinde katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 

Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız.

https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Gerekli Bilgiler
Katılımcılarımızın mikrofonu ve kamerası kapalı olacaktır. 

Eğitim kaydınızın kontrolünü etkinlik kayıt sayfasında yer alan katılımcı ara kısmından kontrol edebilirsiniz.

Eğitimin 4 oturumu yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Ücret: Eğitim ücretlidir.
İSO Üyesi: 3.000 TL 
Katılımcı: 3.500 TL 

İrtibat: Programa telefonla kayıt alınmamaktadır. Kayıt için lütfen “Kayıt” ile ilgili bölümü inceleyiniz.

Kayıt

KAYIT
Web sitemizden on-line kayıt alınmaktadır. 

Kayıt için tıklayınız.

Ödeme kredi kartı ile kayıt sırasında online olarak veya banka havalesi ile yapılabilmektedir. Ödeme bilgileri girilmeden kayıt tamamlanmamaktadır.
Kayıt sonrası, bir kayıt onay e-postası ve ayrıca KDV mükellefi olmadığımız için makbuz veya fatura kesemediğimizden, muhasebe işlemlerinizde kullanabilmeniz amacıyla oluşturulan ödeme yazısını içeren bir e-posta, kayıt sırasında vereceğiniz e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

Banka havalesi için hesap bilgileri:
Hesap Sahibi: İstanbul Sanayi Odası
IBAN No: TR25 0006 4000 0011 0111 5690 56 (İŞ BANKASI)

Açıklama olarak “İnsan Kaynakları Yönetici Geliştirme Programı” yazılması gerekmektedir.

Banka Havalesi ile ödeme yapacak katılımcıların dikkatine:
Banka havalesi ile ödeme yapan katılımcıların, öncelikle kontenjan durumunu kontrol etmeleri ve ödeme sonrası dekontlarını e-posta (iesmeli@iso.org.tr) / faks ile tarafımıza iletmesi, ardından kayıt olması gerekmektedir. Online kayıt yapmaksızın sadece ücretin yatırılmış olması, eğitime kaydın gerçekleştirildiği anlamına gelmemektedir. Ödeme bilgileri girilip kayıt tamamlanmadan kaydınız bize ulaşmamaktadır.