İSO

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
Katılımcılarımızın ve sanayiyi ilgilendiren güncel konular değerlendirilerek, Birlikte yap, Kendini Geliştir, İşine Bağlan ve Geleceğe Hazırlan kategorilerinde oluşturulmaktadır.
akademi@iso.org.tr adresine e-postayla talep iletilir. Ayrıca ISO Akademi tarafından iletilen “Eğitmen İş Birliği Talep Formu” nun doldurulması gerekmektedir.
Eğitim duyuruları ve web sayfasında, eğitimlerin içeriğinde yer alan katılmak istiyorum kısmına kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Kayıt işleminin ardından kaydınızın gerçekleştirildiğine dair onay bilgisi gelmektedir. Ayrıca yine kayıt sayfasında yer alan, katılımcı ara - katılımcı bilgisi girerek kaydınızı kontrol edebilirsiniz.
Kayıt işlemi sırasında kredi kartı ya da öncesinde gerçekleştirdiğiniz havale/eft bilgilerini girerek eğitim ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
akademi@iso.org.tr adresine ücret iade talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin ardından 15 gün içerisinde ilgili banka tarafından ücret iadesi gerçekleştirilecektir.
KDV mükellefi olmadığımız için makbuz veya fatura kesemediğimizden, muhasebe işlemlerinizde kullanabilmeniz amacıyla oluşturulan ödeme yazısını içeren bir e-posta, kayıt sırasında vereceğiniz e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir. Ödeme yazısının iletilmediği durumlarda akademi@iso.org.tr adresine e-posta ile ulaşabilirsiniz.
Eğitimler online ya da yüz yüze gerçekleşmektedir. Eğitim içeriğinde eğitim yönetimi belirtilmektedir.

Eğitim: Çözüm ortaklarımız (eğitmenler) tarafından verilen belirli bir katılımcı sayısını hedefleyen, süreli, yüz yüze (sınıf) yada online (sanal sınıf), interaktif, uygulamalı, bilgi - beceri odaklı, öğrenme kazanım hedefi olan programlardır.


Seminer: Bir konu hakkında bilgilendirme amaçlı yapılan kısa online ya da yüz yüze toplantılardır. Bir ya da birkaç konuşmacı olur. Soru-cevap ile etkileşim yüksektir.


Mini MBA : Uzun süreli eğitimlerdir. 4 hafta boyunca haftanın 2 ya da 3 günü olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Online eğitimlerde online platform giriş bilgileri eğitim sabahı ve eğitimden önce e-postayla katılımcılarımıza iletilmektedir. Sınıf eğitimlerinde eğitimden en az 3 gün önce iletilmektedir.
Ücretli ve Mini MBA programlarında katılım belgesi veya başarı belgesi verilmektedir. Belgeler eğitim sonunda katılımcılara e-postayla iletilmektedir.