İSO

Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Kimlik Oluşturma Online Eğitimi

  Üretecekleri ürün ya da hizmeti en mükemmel hale getirmeye çalışan girişimcilerin karşılaştıkları en önemli sorunlardan biri de markalaşma ve ürün ya da hizmeti en etkili ve mümkün olan en hesaplı şekilde tanıtmaktır. Bu aşamada da girişimcilerin yardımına Dijital Pazarlama yetişmektedir. Çünkü düşük bütçelerle pazarlama iletişimi yapmak zorunda kalan girişimciler Dijital Pazarlama teknikleri ile hem geniş kitlelere ulaşma imkanına kavuşabiliyorlar hem de yeni oluşturmaya başladıkları marka kimliklerini başarıyla şekillendirebiliyorlar.
   
  Bir girişimcinin ilk ihtiyacı olan web sayfasının tasarımı ve blog oluşturarak içerik pazarlaması yapma konuları "Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Kimlik Oluşturma Online Eğitimi"nde ilk ele alınacak başlıklar olacak. Daha sonra kısıtlı bütçelerle Internet reklamlarının yapılması ve arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için kullanılacak SEO / SEM teknikleri ele alınacak. Ayrıca yine girişimcilerin en kolay, en etkili ve en hesaplı şekilde markalarının tanıtımını yapabilecekleri sosyal medya platformlarının pazarlama amaçlı kullanımı da eğitimimizin önemli bir parçası olacak. 

  Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Kimlik Oluşturma Online Eğitimi'nin içeriğinin önemli bir bölümünü de marka kimliği oluşturma çalışmaları oluşturacak. Logoda kullanılacak renklerden, sloganda kullanılacak sözcüklere kadar her detay marka kimliğinde ve marka ile verilmek istenen mesajda büyük bir önem taşıyor. Marka, dijital ortamlarda tanıtılırken, marka kimliğinin ögelerinin de dijital platformun özelliklerine göre farklı açılardan ön plana çıkartılması önem taşıyor. 

  Kısacası "Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Kimlik Oluşturma Online Eğitimi" müşterileri için benzersiz deneyimler yaratmak, onların marka ile ilgili beklentilerini aşarak karşılamak ve rakiplerin ötesinde değer sunmak isteyen tüm girişimcilerin, markalarının dijital ortamda iletişimini yönetmek için ihtiyaç duydukları bilgileri bulabilecekleri bir içerik sunuyor. 

  Eğitim 29 Eylül 2020 tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

  Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde bir gün öncesinden katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

  Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız.

  https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.
   
  Eğitime kayıt için tıklayınız.

Adres : Online;

Eğitmenler

Picture
Dr. Selçuk Tuzcuoğlu
Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisans Programları Koordinatörü

Selçuk Tuzcuoğlu İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, lisans eğitimini İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Bölümünde tamamlanmıştır. Yüksek lisans eğitimlerinden ilkini İTÜ İşletme Fakültesi’nde İşletmecilik alanında, ikincisini de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Turizm Yöneticiliği Bölümü’nde almıştır. 2000 yılında İTÜ İşletme Fakültesi’ndeki eğitimini tamamlayan Tuzcuoğlu, Doktor ünvanını kullanmaya hak kazanmıştır.

20 yıl kadar turizm sektöründe değişik işletmelerde ve görevlerde çalışan Selçuk Tuzcuoğlu, 2007 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nin eğitim kadrosunda görev yapmaya başlamıştır. Pazarlama, Marka Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Inovasyon Yönetimi konularında dersler veren Tuzcuoğlu başta Türk Telekom, Turkcell, Akbank, TEB, Alarko, Acıbadem Grubu, Anadolujet, Digiturk, Orhan Holding başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde ve KOSGEB’ de eğitimler vermiş ve danışmanlık görevleri üstlenmiştir.