İSO

Duygusal Zeka İle Mutlu ve Başarılı Olmak - Webinar

  Bu program, daha doyumlu ve daha başarılı bir yaşam yolunda, duygularınızın sizin için çalışmasını sağlar. 

  Kim olduğumuzdan, hangi mesleğe ve nasıl bir kişiliğe sahip olduğumuzdan bağımsız olarak duygularımız yaşamlarımızı etkiler. Çünkü yaşamımızı davranışlarımız, davranışlarımızı ise duygularımız şekillendirir. Duygusal zeka, duyguların gücünü anlayabilme ve yönetebilme becerisidir ve geliştirilebilir. Programımız 2 ana konu başlığından oluşmaktadır:

  1. Kendimizi ve diğerlerini anlamak

  2. Kendimizi ve ilişkilerimizi yönetmek

  Webinar 08 Ekim 2020 tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

  Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak webinarın bir gün öncesinden katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 

  Webinar günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

  https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

  Ücret ve Kayıt: Katılım ücretsizdir.

  Kayıt için tıklayınız.

Adres : Online;

Eğitmenler

Picture
Banu Koç Çakan
BCC Turkey - Kurucu Ortağı

Banu, Maltepe Üniversitesi Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans mezunudur. Öncesinde Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirmiştir. 
bcc Turkey’in  kurucu ortağıdır. Maltepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmakta, “Kariyer Planlama” dersi vermektedir.
Kurumsal iş hayatında, yönetici ve üst düzey yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. Banu, çalışma hayatı süresince müşteri ilişkileri ve iletişim alanında yaptığı projelerle önemli ödüllere layık görülmüş ve CICMC (Customer Management Consultant) ünvanına sahip olmuştur.
Banu, Genos Duygusal Zeka İleri Eğitmeni ve Mentoru Sertifikasına sahiptir. İş yaşamı profesyonellerine eğitim vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda, yönetici ve üst düzey yöneticilere bireysel “Duygusal Zeka Mentorluğu” yapmaktadır.
Banu aynı zamanda, kadınların sosyal ve iş yaşamlarında güçlenmesinin çok önemli olduğuna inanmaktadır. Bu konuda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadın Konuk Evlerindeki kadınları Nef Vakfı ve bcc Turkey işbirliği ile yürütülen ve bir sosyal Sorumluluk Projesi olan “Hay Atölye” leri kapsamında” kadınlarımızı tekrar hayata bağlamak, özgüven kazandırmak için gelişim programları yürütmüştür. Aynı zamanda KAGİDER üyesidir ve “Geleceğin Kadın Liderleri” projesinde “Duygusal Zeka ve İş Yeri Başarısı ve Tatmini” konusunda geleceğin liderlerine eğitimler vermektedir.
Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından PCC (Professional Certified Coach) ünvanlı, Endüstri Psikoloğu olan sayılı koç ve eğitmenlerden biridir.  Banu, 2018-2020 dönemi ICF Türkiye Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.
 

Picture
Cem Atat
BCC Turkey - Kurucu Ortağı

Cem, 1996 yılında Tarsus Amerikan Lisesi’nden, 2000 yılında Nottingham Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden ve 2001 yılında Bath Üniversitesi İşletme ve Finans yüksek lisans programından mezun olduktan sonra, 2003 yılında Harvard Üniversitesi’nde lisansüstü İşletme Programı’nı tamamlamıştır. ABD, İngiltere ve İsviçre’de finans ve operasyon yönetimi alanlarında çalışmıştır. 
İş yaşamı profesyonellerine, eğitmenlere, danışmanlara ve koçlara, performanslarını geliştirmeleri konusunda kalıcı etkili gelişim araçları ve programları sağlayan bcc Turkey’nin kurucu ortağıdır. 
Genos Duygusal Zeka Geliştirme Uzmanı olan Cem, aynı zamanda Deep Change Spiritüel Zeka Koçu Sertifikasına sahiptir. Özellikle üst düzey yöneticilere ve takımlara koçluk yapmaya ve atölye çalışmaları düzenlemeye devam etmekte olan Cem, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından PCC (Professional Certified Coach) ünvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir. 
ICF onaylı Profesyonel Koçluk Eğitimleri ile birlikte Paul Ekman International’ın ESaC (Emotional Skills and Competencies) ve ETaC (Evaluating Truthfulness and Credibility) eğitimlerini tamamlamıştır. 
Cem’in hayali, kişilerin anlamlı, tatmin ve keyifli bir yaşam sürmeleridir. Bunun için gereken en önemli koşulun herkesin kendisini olduğu gibi kabul etmesi ve kendi gerçeğini yaşamına yansıtmasıdır. Bu sebeple, herkesin kendi kişisel keşif yolculuğuna çıkması gerektiğine inanır. Cem’in ilgi alanları davranış bilimleri, sistemik düşünce, doğal bilimler, kişisel gelişim ve değişim konularıdır.