İSO

Agile & Scrum ile Çevik Ürün Geliştirme Yaklaşımı Online Eğitimi

  Agile & Scrum ile Çevik Ürün Geliştirme Yaklaşımı Online Eğitim

  28 Eylül 2020

  13:30–16:00


  Eğitim ile katılımcıların, çevik yaklaşım pratiklerini öğrenmeleri - geliştirmeleri, ve deneysel yaklaşımın gereklerini ve uygulamadaki kazanımları, değer bazlı önceliklere odaklanmayı, yüksek kalitede sürekli teslimat yapmayı, çevik iş analizi ile çözüm üretmeyi, çevik yaklaşımlar ile ürün geliştirmenin kurallarını öğrenmeleri hedeflenmektedir.

  Eğitim ile deneysel yaklaşımın gereklerini ve uygulamadaki kazanımları, değişiklikler ve karmaşık problemlerle başa çıkmanın çerçevesini hakkında farkındalık yaratılacaktır.

  Eğitim 28 Eylül 2020 tarihinde 13:30-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

  Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde bir gün öncesinden katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 

  Seminer günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

  https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

  Eğitime kayıt için tıklayınız.

   

Adres : Online;

Eğitmenler

Picture
Hakan Aksungar
MBA, Agile Trainer, Agile Coach, Project Management Consultant

Hakan Aksungar, Türkiye’de ilk PMP’ lerden olup, 1998 yılında PMP unvanına sahip olmuştur. Finans

Sektöründe, Teknoloji alanında 20 yılın üzerinde yazılım geliştirme projeleri deneyimine sahiptir. 2013-2015 yılları arasında Yıldız Üniversitesi, Proje Yönetim Sertifika Programı koordinatörlüğünü yapmıştır.

Sabancı Üniversitesinde, Veri Analitiği ve Büyük Data Yüksek Lisans Programında, Proje Yönetim Dersler vermektedir. 2018 Ekim tarihinde düzenli olarak Ankara Başkent Üniversitesi Proje Yönetim Sertifika Programları  düzenlemektedir.  2012  yılında  beri  Agile  &  Scrum  eğitimleri  vermekte  ve  Agile  Takım Koçluğu yapmaktadır.  Kartaca,  TeknoSA, Natica, ATP,  ATP/TradeSoft,  Amadeus IT, Athena,  Evrim, Neova,  Ziraat  Bankası,  Natica,  Smartics,  Partnera,  Türkiye  Bankalar  Birliği,  Erkut  Holding,  Emsey Holding, ETTS/Amerikadanİste,  vb. firmalara Agile & Scrum yaklaşımı ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.